rss
Główna
Poczekalnia

Najlepsze Rap Cytaty

Filtruj wszystko zdjęcia i obrazki video tekstowe artykuly galerie animacje rankingi
Rap Cytaty Sklep. Hip Hop Bluzy i Koszulki dla dziewczyn
Krolowa melanzu fajnekoszulki damskie na impreze Krolowa melanzu fajnekoszulki damskie na impreze

Zabłądziłeś wśród tych ulic, brudnych ulic. Brudnych tak, że możesz brud przytulić - Bonson

Zabłądziłeś wśród tych ulic, brudnych ulic. Brudnych tak, że możesz brud przytulić -  Bonson

Źródło: Bonson/Matek - Rok później

Dodany przez: RapCytaty

1654 wyświetleń
zgłoś


Losowe HipHop Cytaty
Sklep Hip-Hop. Hiphopowe Ubrania Dla Dziewczyn
Słuchaj tego chłopaku.. Dałem dwie dobre EPki, tamten rok miał być moim Ale nie był, bo wśród gości nie było twoich idoli Zabłądziłeś wśród tych ulic, brudnych ulic Brudnych tak, że możesz brud przytulić, czujesz? Okroiło nam się grono trochę Ale zżyliśmy się tylko z tymi, którzy wiedzą co jest grane Dzisiaj jest inaczej, bo jest ćpanie Niedziela, poniedziałek, wtorek w środę chlałem Nie pytaj mnie o pracę, nie mam pracy, Nie planuję wstać nad ranem Nie mam planów, nie mam kasy, gram za frajer, ale Wyłapałem kilka propsów i miło mi Zrozumiałem, że to już nie tylko sny I to już nie tylko my słuchamy i nie u nas w domach A w tym mieście jestem anonimem, a to kurwa szkoda Rok mija i mi chyba trochę przykro, mimo Że kurwa nic w tym roku mi nie wyszło, czaisz? Ref. Rok mija, tamten rok miał być moim, A w tym mieście jestem anonimem, Nie spodziewaj się przewózki Miał być krok wielki, znam tylko ćpuńskie historie, Miałaś być tu ze mną, a to kurwa szkoda. Rok mija, tamten rok miał być moim, A w tym mieście jestem anonimem, Nie spodziewaj się przewózki Miał być krok wielki, znam tylko ćpuńskie historie, Miałaś być tu ze mną, a to kurwa szkoda. Nie spodziewaj się przewózki przez dzielnie mercem, Są tylko ćpuńskie historie i pęknięte serce w tle. Bywało, że nie miałem co włożyć do garnka, Ale miałem za co zaćpać i głód jakoś tam spadł, wiesz? Nie ma zasad, tamten rok mi pokazał. Nie ma zasad, tylko worki po dragach, I musiałem zamknąć drzwi za sobą przy tym paląc mosty, Teraz wiem, że nie ma żadnych szans już dla tej znajomości. Rap, było spoko, dwie EPki w kilka miechów, Miał być krok wielki, a ruszyłem tylko kilka metrów w przód Przestałem radzić sobie z życiem I zacząłem chlać co weekend I umierać, miałem rzucić wszystko w pizdę , I u mnie nic nowego i usłyszysz to nie raz, Mówią – widzę jak upadasz, odpowiadam – to nie ja, wiesz? Rok mija i mi chyba trochę przykro, Miałaś być tu ze mną, a nie kurwa wyjść stąd. Ref. Rok mija, tamten rok miał być moim, A w tym mieście jestem anonimem, Nie spodziewaj się przewózki Miał być krok wielki, znam tylko ćpuńskie historie, Miałaś być tu ze mną, a to kurwa szkoda. Rok mija, tamten rok miał być moim, A w tym mieście jestem anonimem, Nie spodziewaj się przewózki Miał być krok wielki, znam tylko ćpuńskie historie, Miałaś być tu ze mną, a to kurwa szkoda.

Dodaj komentarz:

Komentarze:

Rozwiń komentarze Zawsze pokazuj komentarze Komentarze aktualnie są ukryte

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Gdybym coś zmienić mógł pomiędzy nami, to dziś bym wolał, żebyśmy się nigdy nie spotkali - Zeus

Dodany przez: RapCytaty

3021 wyświetleń
HuczuHucz - Imijamy się na dworze często unikając spojrzeń i myślę o niej ciągle, choć byliśmy niepoważni i brak mi jej najmocniej

Dodany przez: RapCytaty

4959 wyświetleń
Slums Attack - Życie jest hajem, więc po co się oburzać? Być człowiekiem to wyczyn, być złym, to żadna sztuka.

Dodany przez: RapCytaty

3885 wyświetleń
Chada - Pytasz co u mnie? Trochę się pozmieniało. Swoje rozjebane życie powoli układam w całość.

Dodany przez: RapCytaty

4517 wyświetleń
Obecnie mamy 11 użytkowników online. Z czego 0 zalogowanych i 11 gości.
Dodanych dziś: 6, wczoraj: 3, wszystkich: 4696
Witaj na Rap-Cytaty.pl
Rap Cytaty - Największy zbiór obrazków z cytatami. Cytaty Rap o miłości, o życiu, o przyjaźni. Rap-Cytaty.pl to polskie teksty rap na obrazkach i grafice. Wybrane wersy i cytaty z piosenek hip hop Paluch, Kali, Taco Hemingway, Quebonafide, Reto, Bedoes i wiele innych. Hip Hop Cytaty.
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych