rss
Główna
Poczekalnia

Najlepsze Rap Cytaty

Filtruj wszystko zdjęcia i obrazki video tekstowe artykuly galerie animacje rankingi
Rap Cytaty Sklep. Hip Hop Bluzy i Koszulki dla dziewczyn
Krolowa melanzu fajnekoszulki damskie na impreze Krolowa melanzu fajnekoszulki damskie na impreze

Znowu błądze najebany po mieście. Wśród myśli wypierdalaj a tęsknie - QBIK

Znowu błądze najebany po mieście. Wśród myśli wypierdalaj a tęsknie - QBIK

Źródło: QBIK - Strach

Dodany przez: RapCytaty

2116 wyświetleń
zgłoś


Losowe HipHop Cytaty
Sklep Hip-Hop. Hiphopowe Ubrania Dla Dziewczyn
Powraca do mnie echo wspomnień Chyba kurwa nie umiem żyć sam Twój głos zamilkł bezpowrotnie A w tej ciszy jestem tylko ja Nie pytaj mnie dokąd chce iść Nie mam planów, nie mam kurwa nic! I chuj z tym znowu zachleję Wszystkie wyrzuty sumienia wrócą na kacu w niedzielę I siedzę tutaj sam W tych pierdolonych szarych czterech ścianach I Czuję tylko strach Bo od dawna nie ma już dla kogo się starać I wstydzę się swojego smutku Znowu uciekam gdzieś sam przed sobą Ciężko oszukiwać siebie tak długo Gdy zamiast Ciebie stoi flaszka obok Każdy chciałby słuchać prawdy Ale wszyscy jakoś kłamią w oczy Czasem czuję się całkiem bezradny Myśląc o Tobie w nocy Słyszałem Twój głos, widziałem Twą twarz Wszystko było tak realne I nawet w snach, czułem ból kłamstw Wiedząć że nie będzie jak dawniej Dziś rozliczam się ze wszystkich zmarnowanych szans Ze wszystkich kłamstw i niepotrzebnych słów Błądziłem długo zjebałem dużo Dlatego jestem całkiem sam i czuję tylko strach Kurwa tylko strach bo dzisiaj nie mam już nic Oprócz zjebanego zdrowia tylu samotnych dni I brak mi tych chwil nie chce w tym trwać Czuję tylko strach tylko strach .. Więc nie mów mi że mnie znasz Zmienił mnie czas, sam już nie wiem kim jestem Znowu błądze najebany po mieście Wśród myśli wypierdalaj a tęsknie Oddałem Ci wszystkie uczucia Od gniewu,radości po miłość mała Nie wiedziałem wtedy że słowa "Na zawsze" Mogą po czasie oznaczać spierdalaj I co? po tym pozostało mi? Wyblakłe zdjęcia i urwany film Mój ostatni rok to jedno wielkie nic Plany poszły się jebać jest chujowo jak dziś Już nie pamiętam nawet jak było wtedy Oddałbym wszystko by cofnąć się do kiedyś Zamiast budzić się tylko przy Tobie To znów samotny budzę się z kacem Zamiast starać się tylko dla Ciebie To znów muszę się starać o pracę W odbiciu lustra stoi ktoś inny Sam już nie wiem jak nisko upadłem Uświadomiłem sobie że nigdy Nie poczuję już tego co dawniej Dziś rozliczam się ze wszystkich zmarnowanych szans Ze wszystkich kłamstw i niepotrzebnych słów Błądziłem długo zjebałem dużo Dlatego jestem całkiem sam i czuję tylko strach Kurwa tylko strach bo dzisiaj nie mam już nic Oprócz zjebanego zdrowia tylu samotnych dni I brak mi tych chwil nie chce w tym trwać Czuję tylko strach tylko strach.

Dodaj komentarz:

Komentarze:

Rozwiń komentarze Zawsze pokazuj komentarze Komentarze aktualnie są ukryte

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Gdybym coś zmienić mógł pomiędzy nami, to dziś bym wolał, żebyśmy się nigdy nie spotkali - Zeus

Dodany przez: RapCytaty

3025 wyświetleń
HuczuHucz - Imijamy się na dworze często unikając spojrzeń i myślę o niej ciągle, choć byliśmy niepoważni i brak mi jej najmocniej

Dodany przez: RapCytaty

4987 wyświetleń
Slums Attack - Życie jest hajem, więc po co się oburzać? Być człowiekiem to wyczyn, być złym, to żadna sztuka.

Dodany przez: RapCytaty

3894 wyświetleń
Chada - Pytasz co u mnie? Trochę się pozmieniało. Swoje rozjebane życie powoli układam w całość.

Dodany przez: RapCytaty

4527 wyświetleń
Obecnie mamy 15 użytkowników online. Z czego 0 zalogowanych i 15 gości.
Dodanych dziś: 7, wczoraj: 7, wszystkich: 4705
Witaj na Rap-Cytaty.pl
Rap Cytaty - Największy zbiór obrazków z cytatami. Cytaty Rap o miłości, o życiu, o przyjaźni. Rap-Cytaty.pl to polskie teksty rap na obrazkach i grafice. Wybrane wersy i cytaty z piosenek hip hop Paluch, Kali, Taco Hemingway, Quebonafide, Reto, Bedoes i wiele innych. Hip Hop Cytaty.
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych