rss
Główna
Poczekalnia

Najlepsze Rap Cytaty

Filtruj wszystko zdjęcia i obrazki video tekstowe artykuly galerie animacje rankingi
Rap Cytaty Sklep. Hip Hop Bluzy i Koszulki dla dziewczyn
Krolowa melanzu fajnekoszulki damskie na impreze Krolowa melanzu fajnekoszulki damskie na impreze

Byliśmy pyłem gwiazd Lecz straciliśmy blask - Zui

Byliśmy pyłem gwiazd Lecz straciliśmy blask - Zui

Źródło: Solar/Białas - Byliśmy pyłem gwiazd (ft. Zui)

Dodany przez: RapCytaty

1521 wyświetleń
zgłoś


Losowe HipHop Cytaty
Sklep Hip-Hop. Hiphopowe Ubrania Dla Dziewczyn
Byliśmy pyłem gwiazd Byliśmy pyłem gwiazd Byliśmy pyłem gwiazd Lecz straciliśmy blask Solar: Ruszam w miasto, by pić teraz to już więcej tego mi nie zabronisz. Z koleżanką co lubi alko, jest moją fanką Choć wiem, że woli Oficjalnie przemilczeć temat I była w cieniu, gdy ze mną byłaś Nie pisała i nie dzwoniła bezczelnie No bo to grzeczna BIJACZ Dzisiaj to ja ją wydzwoniłam I odebrała po dwóch sygnałach Lubi kłamać Wiec mówi do swego typa, Czekaj, bo dzwoni mama On to łyka, bo to pelikan Już gały zaszły mu love'ką Jej głównie służy do przytulania W jej rękach stał się maskotką, więc pijemy sobie coś w parku I nie zauważyliśmy że policję mamy na karku Dostaje mandat i w ciszy (drę!) I nie chce mi się awantur Przecież nie jestem XXXL I żaden ze mnie jest gangus Choć w logo Maffija błyszczy się Przez to ze wciąż próbujemy się rozgryźć Zaczynam trochę dogryzać, wybacz Tak bardzo potrzebujemy endorfin Że chyba trzeba się zmywać, wybacz! Taryfa na randkę zabiera nas za 2 minuty A później niech świat się wali Before udany wiec Wbijam do klubu se lekko zrobiony jak origami. Byliśmy pyłem gwiazd Byliśmy pyłem gwiazd Byliśmy pyłem gwiazd Lecz straciliśmy nas Białas: Do klubu wbitka Wóda popitka Tłum roztańczony, że: "Łu, Łu" Ja gdy się bawię, jak Charlie Sheen tam DJ wycisza na "Łu, Łu" Nie trafił wódą do ust O kurwa chyba to ja Pardon Nie jeden bawi się A jego dupa gdzieś czeka na pierścień jak Carl Pijana ze mną zamieszcza selfie Ja macham hajsem, bo żegnam się z nim A ty naćpana bez przerwy mała Coś do mnie piszczysz jak bieda w Grecji Co tak do mnie się szczerzysz ładnie Kolejny moment tą fotką kradniesz A moja była i ten twój pacjent Zagotowani jak Gordon Ramsey Nie wiedzieliśmy, że aż tak daleko to zajdzie Razem już palimy mosty Śmiejemy się i odpalamy se od nich ganje Mi to aż oczy się zrosły Do tego hajsu nie mamy już nawet na taxe I się wleczemy na nocny Ledwo stoimy Szminką pisząc SB na Żabce Na pewno jesteśmy dorośli? Nie daje tego twój love Dlatego Cię biorę ze sobą Nieważne czy stare czy nowe Ważne, że fanki dochodzą, ty Mimo, że mieszałem łyskacz z winem I powinno ze mnie to wyssać życie Mogę obiecać, że dziś na klipie zrobię Cię dobrze jak piramidę. Byliśmy pyłem gwiazd Byliśmy pyłem gwiazd Byliśmy pyłem gwiazd Lecz straciliśmy blask. Miga świat w stroboskopie Czemu myślę o tobie?

Dodaj komentarz:

Komentarze:

Rozwiń komentarze Zawsze pokazuj komentarze Komentarze aktualnie są ukryte

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Gdybym coś zmienić mógł pomiędzy nami, to dziś bym wolał, żebyśmy się nigdy nie spotkali - Zeus

Dodany przez: RapCytaty

3103 wyświetleń
HuczuHucz - Imijamy się na dworze często unikając spojrzeń i myślę o niej ciągle, choć byliśmy niepoważni i brak mi jej najmocniej

Dodany przez: RapCytaty

5108 wyświetleń
Slums Attack - Życie jest hajem, więc po co się oburzać? Być człowiekiem to wyczyn, być złym, to żadna sztuka.

Dodany przez: RapCytaty

3992 wyświetleń
Chada - Pytasz co u mnie? Trochę się pozmieniało. Swoje rozjebane życie powoli układam w całość.

Dodany przez: RapCytaty

4687 wyświetleń
Obecnie mamy 6 użytkowników online. Z czego 0 zalogowanych i 6 gości.
Dodanych dziś: 0, wczoraj: 0, wszystkich: 4770
Witaj na Rap-Cytaty.pl
Rap Cytaty - Największy zbiór obrazków z cytatami. Cytaty Rap o miłości, o życiu, o przyjaźni. Rap-Cytaty.pl to polskie teksty rap na obrazkach i grafice. Wybrane wersy i cytaty z piosenek hip hop Paluch, Kali, Taco Hemingway, Quebonafide, Reto, Bedoes i wiele innych. Hip Hop Cytaty.
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych