rss
Główna
Poczekalnia

Najlepsze Rap Cytaty

Filtruj wszystko zdjęcia i obrazki video tekstowe artykuly galerie animacje rankingi
Rap Cytaty Sklep. Hip Hop Bluzy i Koszulki dla dziewczyn
Krolowa melanzu fajnekoszulki damskie na impreze Krolowa melanzu fajnekoszulki damskie na impreze

Tu każdy dobry ziomek i każda dobra dziewczyna. Wie co gdzie i jak i z kim trzeba trzymać - ZBUKU

Tu każdy dobry ziomek i każda dobra dziewczyna. Wie co gdzie i jak i z kim trzeba trzymać - ZBUKU

Źródło: ZBUKU - WITAM CIĘ W POLSCE

Dodany przez: RapCytaty

2119 wyświetleń
zgłoś


Losowe HipHop Cytaty
Sklep Hip-Hop. Hiphopowe Ubrania Dla Dziewczyn
Witam cie w Polsce, ludzie cie tu zabiją za forsę. Wbiją ci w plecy nóż, wcześniej częstują cie tortem. Częstując kielonkiem, tradycyjną zagryzką. Tu żeby popić wódkę czasem kupuje się piwko. Tutaj masz wszystko, od dziwek po dragi świata. Możesz ćpać, pić, ruchać, bakać, potem wracać. Żyjesz jak na wczasach, gdy masz zagraniczną pensję. Jak pracujesz gdzie żyjesz, masz jedynie depresje. Witam cie w mieście, każde miasto ma klimat. W Polsce w żadnym mieście radze ci się nie zaczynać. Choć nikt tu nie zabija jak gangi Fel Salvadore. Wkurwisz tych co nie trzeba i masz tu załatwione. Tu każdy dobry ziomek i każda dobra dziewczyna. Wie co gdzie i jak i z kim trzeba trzymać, ej. Zbuku zaczyna, witam cie teraz w Polsce. Zamiast chlebem i solą witam tym trackiem i jointem. Witamy w Polsce, to ja Welcome to Jam-rock. Tylko w tym kraju wpierdol dostaniesz za darmo. Ale też cie na karmią, gość jest w Polsce Bogiem. Jedyny kraj na świecie za który oddam co mogę. /2x Witam cie w Polsce, to kraj co zdobył sławę. Nie dając innym dupy, tylko dając innym radę. Najechał na nas frajer, z swastyką, śmiesznym wąsem. Popełnił samobójstwo bo gówno wiedział o Polsce. Polska nie jest pionkiem, nie podda się jak Czechy. Bo jak zajdzie potrzeba na czołgi bierzesz sztachety Nie oddam wam tej gleby, życie oddałbym za nią. Jebać tych polityków, oni tego nie kumają. Ten kraj jest moją mamą bo wychował polaka. Jak patrzę co oni z nim robią to chce mi się płakać. Ej, panie biurokrata, chcesz sprzedać moją Polskę? Po moim trupie kurwa, to nawet może owszem. Ale teraz ją oszczędź, jestem patriotą. Witam cie w kraju gdzie nie ma złóż choć króluje złoto. Gdzie każdy chce być sobą ale musi zmienić maskę. Dobrze, że w tej Polsce chociaż garstka głosi prawdę. Witamy w Polsce, to ja Welcome to Jam-rock. Tylko w tym kraju wpierdol dostaniesz za darmo. Ale też cie na karmią, gość jest w Polsce Bogiem. Jedyny kraj na świecie za który oddam co mogę. /2x Witam cie w Polsce, to kraj który mam w sercu. Kraj grubych ryb i zwykłych drobnych przestępców. Nie było tu Beatlesów, Stonesów czy Elvisa. Choć Maryla Rodowicz gra koncerty do dzisiaj. Moje imię Michał, moja ksywa Z.B.U.K.U. I witam cie w kraju, który jest efektem cudów. Kraj co powstał z gruzów, jak ognisty feniks. Kraj, który nie chce i nie da jej się zmienić. Kiedyś zniewoleni, prawie wieki lat dwadzieścia. Noże w nasze plecy chyba wbijał cały wszechświat. Kręci się aż łezka, gdy pomyślę o tym. Że pradziadek walczył żeby walutą był złoty. Nie zapomnę o tym, nie ma takiej opcji. Witam w kraju w którym każdy każdemu zazdrości. Każdy chce pieniążki choć tu je ma nie wielu. Witaj w Polsce, a teraz wróć do refrenu. Witamy w Polsce, to ja Welcome to Jam-rock. Tylko w tym kraju wpierdol dostaniesz za darmo. Ale też cie na karmią, gość jest w Polsce Bogiem. Jedyny kraj na świecie za który oddam co mogę.

Dodaj komentarz:

Komentarze:

Rozwiń komentarze Zawsze pokazuj komentarze Komentarze aktualnie są ukryte

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Gdybym coś zmienić mógł pomiędzy nami, to dziś bym wolał, żebyśmy się nigdy nie spotkali - Zeus

Dodany przez: RapCytaty

3195 wyświetleń
HuczuHucz - Imijamy się na dworze często unikając spojrzeń i myślę o niej ciągle, choć byliśmy niepoważni i brak mi jej najmocniej

Dodany przez: RapCytaty

5178 wyświetleń
Slums Attack - Życie jest hajem, więc po co się oburzać? Być człowiekiem to wyczyn, być złym, to żadna sztuka.

Dodany przez: RapCytaty

4064 wyświetleń
Chada - Pytasz co u mnie? Trochę się pozmieniało. Swoje rozjebane życie powoli układam w całość.

Dodany przez: RapCytaty

4768 wyświetleń
Obecnie mamy 4 użytkowników online. Z czego 0 zalogowanych i 4 gości.
Dodanych dziś: 0, wczoraj: 4, wszystkich: 4786
Witaj na Rap-Cytaty.pl
Rap Cytaty - Największy zbiór obrazków z cytatami. Cytaty Rap o miłości, o życiu, o przyjaźni. Rap-Cytaty.pl to polskie teksty rap na obrazkach i grafice. Wybrane wersy i cytaty z piosenek hip hop Paluch, Kali, Taco Hemingway, Quebonafide, Reto, Bedoes i wiele innych. Hip Hop Cytaty.
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych